Elewacje drewniane

L. DOM to firma która jest jedynym na rynku Unii Europejskiej producentem ekskluzywnych elewacji drewnianych przypominających swoim wyglądem  bale lite. Produkt ten jest nowy,wyjątkowy i niepowtarzalny, będzie zachwycał swoimi wyglądem, ładnie prezentując się na Państwa budynkach. W skład oferty firmy wchodzą bale półokrągłe lub płaskie o bokach zaokrąglonych lub ze skosami.

Między poszczególnymi balami jest montowana listwa ozdobna lub sznur dla podniesienia walorów  dekoracyjnych.

Bale są klejone klejem poliuretanowym odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne,natomiast od środka są wklejane wzmocnienia dla zapewnienia stabilności kształtu. Zaimpregnowane najlepszymi środkami ochronnymi,zapewniają długoletnią i bezproblemową eksploatację.

 

L. dom oferuje swoim klientom dwa rodzaje elewacji z bali. Produkujemy je w postaci imitacji bali okragłych i płaskich. Nowoczesny park maszynowy oraz współpraca z najwyższej klasy specjalistami zaowocowała stworzeniem nowczesnego produktu. Jako jedyna firma w Europie, dzięki opatentowanej technologi, produkujemy drewniane panele elewacyjne o długości nawet 5 metrów. Co najważniejsze nasze elewacje drewniane, nawet tak długie, sa odporne na wszelkiego rodzaju zwichrowania, jakie są mankamentem tak długiej konstrukcji. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów realizacji zrówno elewacji płaskich jak i okragłych.

Pozycjonowanie strony zapewnia Lab Interactive

Copyright 2015 Lab Interactive